• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 

 

Aktualności

 

W grudniu zapraszamy na "Choinkę" do Stodoły Falkowskiego (Lanckorona 194), 11. grudnia w niedzielę, od godz. 14:00.


Serdecznie zapraszamy! Spektakl "Złota Ryba" odbędzie się w ramach Romantycznej Lanckorony 21. sierpnia o godz. 14:00 w Stodole Falkowskiego (Lanckorona 194). W sprawie rezerwacji biletów proszę o kontakt telefoniczny (nr 12 44 66 136).

 

„Na wozie”

Już w marcu zapraszamy na premierę spektaklu „Na wozie”. Odbędzie się ona w miejscu, które stało się inspiracją dla tego niezwykłego spektaklu – w Lanckoronie, 22. marca 2015 roku, godz. 16:00, w Cafe Pensjonat, Lanckorona 114 (Facebook). Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

"Hej - Ho, Hej - Ha Orkiestra gra"

Premierowy spektakl, inspirowany orkiestrami dętymi dla widzów w każdym wieku! Po dodatkowe informacje zapraszamy do odwiedzenia zakładki "Oferta" oraz naszego profilu na Facebooku.

 

 

 

 

 

 

,,Złota Ryba" nowy spektakl dla dzieci.

Baśń o Złotej Rybce opowiedziana przez Kapitana morskich okrętów za pomocą niezwykłego teatru magnesu i ruchomych obrazów. Już do zobaczenia!

 

 

 

 

 

Wertep 2012

Teatr Falkoshow miał przyjemność brać udział w Festiwalu Wertep 2012, poniżej relacja radiowa z tego wydarzenia.

http://www.radio.bialystok.pl/kultura/teatr/id/85673

 

Festiwal w Varnie

Z dumą informujemy, iż Teatr Animacji Falkoshow został wybrany do udziału w XV Międzynarodowym Festiwalu Lalek “The Golden Dolphin” w Varnie w Bułgarii. Festiwal odbywa się co trzy lata na początku października i prezentuje najnowsze dokonania lalkarzy bułgarskich oraz gości z całego świata.

Informacje o Festiwalu oraz lista zaproszonych teatrów dostępna jest na stronie: www.vnpuppet.com/en/golden-dolphin .

 

Marionetki na Rynku

W sierpniu oraz we wrześniu na płytę krakowskiego Rynku powrócą największe gwiazdy światowej estrady i – jednocześnie – polskiej sceny lalkarskiej! Znów będzie można podziwiać Michaela Jacksona czy Elvisa Presley’a wcielonych w postacie unikatowych na skalę europejską marionetek w widowisku muzycznym FALKOSHOW. Iluzja marionetki. Zapraszamy!

 

Festiwale

Miesiące wakacyjne tylko dla instytucjonalnych teatrów są „martwym sezonem”. Dla Teatru Falkoshow jest to czas wzmożonej aktywności oraz inspirujących spotkań z widzami. Pod koniec lipca oraz w pierwszym tygodniu sierpnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w III edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „WERTEP”. Występowaliśmy przed rewelacyjną publicznością w Michałowie, Czeremsze, Białowieży i Hajnówce. Miło nam donieść, iż Festiwal rozwija się prężnie i z roku na rok przyciąga coraz więcej chętnych na spotkanie ze sztuką w plenerze. Informacje: www.wertrpfestival.pl

Ostatni tydzień lipca należał zaś do Lublina wraz z odbywającym się tam Carnavalem Sztuk-Mistrzów! Teatr Falkoshow jako jedna polska formacja znalazł się w gronie gwiazd Festiwalu. W różnych punktach miasta można było podziwiać pokazy z pogranicza teatru i sztuki cyrkowej. Mimo deszczowej pogody, nasze widowisko FALKOSHOW. Iluzja marionetki spotkało się z dużym zainteresowaniem. Strona internetowa Carnavalu Sztuk-Mistrzów

 

Premiera Historii starego kredensu

10. kwietnia 2011 roku podczas VII Międzynarodowego Festiwalu Solistów Lalkarzy w Łodzi odbyła się premiera spektaklu Historia starego kredensu. Stary warszawski kredens zatętnił życiem stając się scenerią opowieści o dwóch braciach – rycerzach.

 

Teatr Animacji Falkoshow podczas Nocy Teatrów w Klubie Lokator ul. Krakowska 27

Zapraszamy dzieci i rodziców na wyjątkowe przedstawienie naszego Teatru, w niecodziennej scenerii i o magicznej porze! W ramach V Krakowskiej Nocy Teatrów 18. czerwca 2011 o godzinie 19:00 w Klubie i Wydawnictwie Lokator ul.Krakowska 27 odbędzie się spektakl Historia starego kredensu. Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych, wstęp wolny  z wcześniejszą rezerwacją.

Rezerwacje przyjmujemy:
- drogą mailową (mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ),
- telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 16:00 pod nr. telefonu 12 353 54 43.

 

Spotkanie, wizyta u Józefa Hulki

 

Nowy spektakl dla dzieci  pt. Zaczarowany Kapturek

 

 

 

 

Ostatni Wiejscy Lalkarze  6 Święto Głupców 29-01-2011  Staromiejskie Centrum Kultury , Warszawa 

 

14 Bajkowe Spotkania Teatralne         Żywiec

 

Rozdanie nagród ,,Guliwera''  czasopisma o książce dla dziecka Biblioteka Śląska

 

Warsztaty teatralne dla Szkoły Polskiej w Budapeszcie

 

Festiwal Animo

 

Festiwal OPEN STREET Włochy

 

Festiwal Kulturalnych Różności

 

Festiwal Animacji Teatralnej i Filmowej

 

Festiwal Ulicznicy

 

Warsztaty teatralne Teatru Animacji Falkoshow dla fundacji Braci Golec

 

 

 

Spektakl Bajka o szewczyk na Festiwalu ,,Katowice dzieciom''

 

RECENZJA SPEKTAKLU FESTIWALOWEGO

 

Radio Kraków

Reportaż Ewy Szkurłat  pt. "Elvis był pierwszy"Tina Turner, Michael Jackson czy Elvis - to marionetki słynnych gwiazd animowanych przez Krzysztofa Falkowskiego na krakowskim rynku. Reportaż Ewy Szkurłat pt. pt. "Elvis był pierwszy".
Posłuchaj Radio Kraków

 

Walentynki 2010 Płock

 

 

 

 

 

Facebook